טבעות אירוסין ויהלומים

טבעות אירוסין הן אינן אותו דבר ללא יהלומים. על מנת להכין טבעות אירוסין יפות ומהודרות צריך בעל הטבעת לשבץ ביהלומים את טבעות היארוסין אותם הוא מכין. יהלומים הופכים טבעות אירוסין למוצר יפה יותר ושווה יותר.  כאשר אנחנו בוחרים טבעות אירוסין באפשרותינו לבחור טבעות אירוסין שונות עם סוגי יהלומים שונים. בבורסה ליהלומים אפשר למצוא יהלומים לטבעות אירוסין בגדלים שונים, בצבעים שונים, ובמשקלים שונים. יהלומים על גבי טבעות אירוסין הם הדובדבן שבקצפת. לא סתם אנחנו שומעים שיהלומים הם החברים הטובים ביותר של האישה. אישה שעונדת טבעות אירוסין משובצות יהלומים מרגישה כמו מיליון דולר. על מנת שתוכלו לבחור לעצמכם טבעות אירוסין משובצות ביהלומים שאתם אוהבים הכנו עבורכם מקרא קצר שמסביר מהם סוגי היהלומים הפופולארים ביותר שנמצאים היום בשוק היהלומים:

1. יהלומים שחורים

יהלומים שחורים הם אולי היהלומים החדשים ביותר והמקוריים ביותר שאפשר למצוא היום בשוק היהלומים. יהלומים שחורים הם יהלומים שיכולים להפוך טבעות אירוסין מסתם טבעות רגילות לטבעות אירוסין ברמה הגבוהה ביותר. טבעות אירוסין עם יהלומים שחורים הן טבעות אירוסין ייחודיות ויפות. יהלומים שחורים יכולים להיות יהלומים שאם מתקרבים אליהם קרוב מאוד מגלים שצבעם האמיתי הוא בכלל אפור כהה או ירוק כהה, למרות זאת יהלומים שחורים הם יהלומים מיוחדים מאוד שנראים מצויין על טבעות אירוסין. הדבר השונה ביהלומים שחורים מיהלומים אחרים נמצא דווקא בתכונה החשובה ביותר של יהלומים. יהלומים שחורים שמשובצים על טבעות אירוסין הם אינם יהלומים מנצנצים, בעוד שכל היהלומים האחרים שאפשר למצוא בשוק הם יהלומים מנצנצים. הניצנוץ של היהלומים הוא זה שאחראי על החן היופי שלהם, עם זאת גם יהלומים שחורים הם יהלומים מצויינים לטבעות אירוסין או לתכשיטים לחתונות ואירועים.

2. יהלום אמרלד

יהלום אמרלד הוא יהלום שחתוך בצורה מלבנית. יהלום אמרלד יכול להגיע בגדלים ובמשקלים שונים הכל תלוי בחיתוך של היהלום.  טבעות אירוסין שמהודרות ומשובצות ביהלום אמרלד הן טבעות אירוסין יפות ויוקרתיות.  יהלום אמרלד הוא אחד מתוך שורה של יהלומים מלבניים בינהם יהלום רדיאנט ויהלום נסיכה. כל אחד מהיהלומים המלבניים הוא יהלום מהמם שיכול להיות משובץ על גבי סוגים שונים של תכשיטים. טבעות אירוסין שמשובצות ביהלום אמרלד הן טבעות אירוסין מהשורה הראשונה. גם תכשיטים לאירועים וחתונות יכולים לההפך להיות לתכשיטים מדהימים בזכות היהלומים המלבניים. כאשר מגיעים לחנות תכשיטים או לבורסה ליהלומים לפני חתונה חשוב לקרוא על סוגי יהלומים שונים כדי לדעת מה לבקש מהמוכר.

ככל הלקוחות שמגיעים לחפש טבעות אירוסין מגיעים מוכנים יותר, כך מלאכת החיפוש אחר טבעות האירוסין הופכת להיות קלה יותר ומהירה יותר. טבעות אירוסין יכולות להיות משובצות בסוגים שונים של יהלומים שיכולים להיות משובצים גל על שאר התכשיטים אותם אנחנו לובשים ביום החתונה שלנו.

Comments are closed.

-->
מומלצים | צור קשר | טבעות אירוסין | איפור כלות בצפון | טבעות אירוסין| תכשיטים | קורס חשבי שכר | דף הבית שלי | מתנות מקוריות | 2012