טבעות נישואין לחתונה

חתונה היא ללא ספק אחד האירועים הגדולים והמרגשים ביותר בחייהם של כל זוג צעיר באשר הם, כאשר מלבד להתרגשות העצומה נוכח המעמד החלומי אליו מגיעים בני הזוג, ההכנות לחתונה מלוות לרוב במידה כזו או אחרת של לחץ, שכן ישנם אינספור סידורים ודברים כאלו ואחרים לדאוג להם, אם רוצים שהכל יהיה מושלם.

אז למה יש לדאוג ומה צריך לסדר לפני החתונה? ובכן, ישנם הסידורים ה”רגילים” והברורים ביותר, דוגמת בחירת גני אירועים, חברת קייטרינג, איפור כלות ועיצוב שיער מקצועיים, שמלת כלה וכד’.

מלבד גני אירועים, איפור כלות וכד’, ולא פחות חשוב מהם, נמצאת המשימה החשובה כל כך מבחינה סנטימנטאלית – בחירת טבעות נישואין.

משמעות סנטימנטאלית ורגשית ראשונה במעלה

הסיבה העיקרית לכך שבחירת טבעות נישואין לחתונה  הינה אחד הסידורים החשובים והמרכזיים ביותר, היא פשוט מפני שמדובר באלמנט בעל הערך הסנטימנטאלי הגדול ביותר בכל האירוע המרגש הזה, לפחות בעיני מרבית הנשים והגברים. טבעת הנישואין הינה כמובן הרבה יותר מאשר עוד תכשיט – מדובר בראש ובראשונה בסמל, תכשיט המסמל את אהבתם הנצחית של בני הזוג, ואת ההתחייבות שהם לוקחים על עצמם – אחת כלפי השני, למשך שארית חייהם.

טבעת הנישואין היא גם אחד האלמנטים הבודדים היחידים הנשארים עם החתן והכלה גם אחרי החתונה. כמה ימים לאחר האירוע הגדול כבר שוכחים מרבית האורחים את פרטי החתונה וזוכרים רק במעומעם טקס נחמד והרבה אוכל ושתייה משובחים, ומלבד לאלבום וסרט החתונה, לא נשאר לחתן ולכלה הרבה מאותו אירוע. חוץ כמובן מטבעות הנישואין. טבעות אלו מלוות את החתן ואת הכלה למשך שארית חייהם, מדי יום ביומו. אין אלמנט אחר אשר הינו צמוד, אינטימי ואישי יותר מטבעות הנישואין, אותן אנו עונדים ביום החתונה שלנו, ולא מורידים יותר לעולם (חוץ מאשר כששוטפים כלים אולי…).

כיצד בוחרים טבעות נישואין מתאימות? ובכן, כאן הבחירה כבר יותר קשה ומשמעותית מאשר בחירה של גני אירועים או איפור כלות כזה או אחר. כמובן שגם בחירת גני אירועים, איפור כלות, תפריט לקייטרינג או כל דבר אחר לפני החתונה הוא חשוב ביותר, אך כאמור רוב הדברים האלו הם בסך הכל סוג של תפאורה מפוארת, כזו אשר נעלמת ונשכחת בבוקר שלאחר החתונה. טבעות הנישואין כאמור נשארות איתנו למשך שארית חיינו. לכן, הדבר החשוב ביותר בטבעות הנישואין, הוא כי הן יהיו לטעמם של החתן והכלה. הם צריכים לענוד אותן למשך שארית חייהם, ולכן חשוב שיהיו שניהם שותפים בבחירת הטבעות באופן אישי, ויקנו משהו התואם את טעמם. וכמובן שגם מהנוחות לא ניתן להתעלם – עדיף למדוד לפני ולוודא כי הטבעת מתאימה בדיוק לאצבע שלכם, אחרת יהיה לכם לא כל כך נוח במהלך עשרות השנים הבאות…

בקיצור – אל תשכחו להקדיש מספיק זמן ומאמץ לבחירת טבעות נישואין הולמות, בהבדל מטבעת אירוסין שהינה לרוב טבעת יהלום, טבעות הנישואין חייבות להיות פשוטות אך בעלות משמעות רבה – והן ילוו אתכם למשך זמן רב בעתיד…

Comments are closed.

-->
מומלצים | צור קשר | טבעות אירוסין | איפור כלות בצפון | טבעות אירוסין| תכשיטים | קורס חשבי שכר | דף הבית שלי | מתנות מקוריות | 2012