סוגי טבעות אירוסין

כל החתונות מתחילות עם טבעות אירוסין

מרבית החתונות כיום מתחילות באותו השלב, שבו מבקש הבחור את ידה של זוגתו, ועם הסכמתה הוא עונד לה את טבעת האירוסין על היד, וכך בעצם מתחיל תהליך ההתמסדות המשמעותי ביותר שלהם, עד לרגע שבו יהפכו להיות הורים. יש סוגים רבים של טבעות אירוסין, אך המודל של כל אותן טבעות אירוסין הוא לרוב דומה, משום שמדובר במעין מסורת שהתפתחה לאורך השנים, ונתנה לשלב האירוסין את המעמד שלו ביחס לחתונה. טבעת אירוסין נראות שונה מטבעות נישואין, ותפקידן הוא גם אחר. טבעת אירוסין היא דקה יותר ועליה מורכב יהלום אחד ובודד, טהור ובוהק, אשר הגודל שלו משתנה מטבעת לטבעת בהתאם לכיס הרוכש, אך מעבר לכך רוב הטבעות שמסמלות את אירוסי הזוגות מבוססים על אותו המודל.

צריך לחשוב על הכל – גם צלם אירועים

לחשוב על חתונה זוהי משימה לא קלה ולא פשוטה כלל וכלל. נראה שהשלב הקשה ביותר הוא שלב הצעת הנישואים, אך זה לא מסתיים בהנחת טבעות אירוסין על האצבעות. מדובר בתהליך הפקה שיש לחשוב בו על מקום לאירוע, על תפריט, תקליטן וגם צלם אירועים טוב. יש שיאמרו שהכי חשוב לחתונה זה לבחור צלם אירועים שיעשה את העבודה הטובה ביותר, משום שרוצים לזכור את האירוע הזה עוד שנים רבות קדימה. מעבר לבחירת צלם אירועים ועיצוב ההזמנות, יש גם להמשיך ולשמר את הזוגיות תוך כדי. מדובר במבצע הפקה חשוב מאין כמותו, במונחים של מערכת יחסים זוגית.

לבחור טבעת אירוסין מתאימה

יש היום סוגים רבים של טבעות אירוסין, וכל אחת מן הטבעות יכולה להתאים לכלה אחרת. לכן כדאי מאוד להכיר את כל החומרים ואת כל הסוגים שמהם מיוצרות הטבעות. מכיוון שטבעת אירוסין סטנדרטית מורכבת מן הטבעת עצמה ומיהלום, כך גם ניתן להסביר על סוגי הטבעות בכלל. לגבי הטבעת, יש מספר חומרים שמהם היא יכולה להיות עשויה. ישנן טבעות אירוסין זולות יחסית שעשויות ממתכות זולות יותר כמו טנגסטן או טיטניום, וחלק מן הטבעות עשויות גם מסגסוגת חזקה של שתי המתכות, אולם טבעות אירוסין לרוב עשויות מזהב, כיאה למסורת של טבעות. את טבעות האירוסין אנו רואים לרוב בערכים של 14 עד 18 קראט, תלוי ביוקרה שלהן. היהלום שעל הטבעת גם כן מאוד משמעותי, והוא צריך להיות נקי ככל האפשר, עם חיתוך אסתטי וכמובן שככל שהוא גדול יותר כך גם המחיר יהיה גבוה יותר.

חשוב לשמוח בכל מקרה

עניין החתונה הוא משמעותי לא משנה הטבעת ולא משנה האיכות. כאשר אנו חוגגים נישואים, כל מה שאנחנו רוצים זה לשמוח ושהאורחים ישמחו. צלם אירועים איכותי יתעד את הכל במצלמה שלו, הן בווידיאו והן בתמונות רגילות, ונוכל להביט תמיד אחורה וליהנות מן החוויה. ההנאה מהשמחה היא הנאה כפולה ומכופלת.

Comments are closed.

-->
מומלצים | צור קשר | טבעות אירוסין | איפור כלות בצפון | טבעות אירוסין| תכשיטים | קורס חשבי שכר | דף הבית שלי | מתנות מקוריות | 2012