עושים זמן להפתעה, עושים זמן לאהבה

רוב שעות היום אתה עורך דין דיני עבודה. היום שלך עמוס ומלא בפגישות, ישיבות, בתי משפט, דינים, חוקים והרבה הרבה עומס. כשאתה לא עורך דין דיני עבודה אתה אבא לשלושה ילדים הגדול בן שמונה. אתה פושט את החליפה והעניבה, מחליף את נעלי העור בנעלי ספורט ומתחיל לרוץ לקניות, לרופא עם הקטנצ’יק או להקפיץ את הילדים לחוגים. גם אשתך עסוקה לא פחות, ביום היא מנהלת אגף בעירייה ואחר הצהריים כמוך מתמרנת בין כל המטלות בבית שנדמה שאין להם סוף. נשמע קשה, אין ספק, החיים המודרניים גובים מחיר כבד מכולנו, בעיקר ממי שמנסה לתמרן כמו ג’אגלינג ממש בין קריירה למשפחה, בין משרה בדרגה חשובה ובתפקיד נחשק לבין גידול ילדים וזמן איכות עם בן או בת הזוג והמשפחה המורחב, ולא אמרנו מילה עדיין על חברים או בילויים, או תחביבים או כל דבר אחר שעושים שאנשים נוהגים לעשות בשעות הפנאי.

העומס הזה גורם לשחיקה ושחיקה מביאה לקושי וגם לבעיות בעיקר בזוגיות. אולי הגיע הזמן שתעצרו רק לכמה דקות ותשאלו את עצמכם בכנות כמה שאלות כמו כמה זמן חלף מאז יצאתם יחד לחופשה רק שניכם? כמה זמן עבר מאז נסעתם לחו”ל אפילו במסגרת טיולים מאורגנים? מתי לקחת אותה למסעדה טובה כך בלי סיבה או יום הולדת ומתי בפעם האחרונה את הזמנת לכם נופש או סתם כרטיסים לקולנוע? תודו שמזמן כבר לא התפנקתם, שמזמן לא עשיתם לכם זמן של יחד לחשוב על האהבה בגדולה שיש ביניכם ולהיזכר בכל אותם דברים קטנים שאתם אוהבים אחד בשני ושגרמו לכם להפוך לפרטנרים החולקים משפחה, מטלות, בית, אחריות.

זה אמנם לא פשוט להודות, אבל די פשוט לתקן. החוכמה היא לדעת להפוך את אותם לימונים, אותם קשיים ללימונדה מתוקה, ואיך עושים את זה? מפרישים מסכומי הכסף היפים שאתם מרוויחים בעמל רב סכום קבוע למעין פיקדון של כייף, מהכסף שיצטבר שם בחלוף כמה חודשים צאו לנופש, הזמינו יום ספא או הצטרפו לאחד מאותם טיולים מאורגנים המוצעים בכל סוכנויות הנסיעות שגם יחסכו לכם זמן ארגון. בפיקדון הכייף אסור לגעת בשום אופן בטח לא לתשלומי חשבונות או משהו דומה, זכרו שמטרת הפיקדון הוא עינוג הדדי, חוויות משותפות ובמילה אחת כייף.

חוץ מהפיקדון שבצו ימים של חופש אקראיים בתקופות בהם הלחץ בעבודה אינו גדול. בכל עבודה יש תקופות כאלו. את החופשים שבצו ביומן ואל תתפתו לעשות בהם משהו אחר כמו ניקיון יסודי של הבית או רעיון גרוע דומה אחר. מותר גם סתם להפתיע כמובן, הפתעה חיובית שמראה אהבה ואכפתיות תזכה אתכם בחיבוקים ונשיקות וזו הבטחה. רעיון נפלא למל זה לרכוש תכשיט יפה או יהלומים שתמיד יתקבלו בברכה או גאדג’ט מיוחד בלי סיבה נראית לעין.

נעלי כלה ,נעלי ערב

Comments are closed.

-->
מומלצים | צור קשר | טבעות אירוסין | איפור כלות בצפון | טבעות אירוסין| תכשיטים | קורס חשבי שכר | דף הבית שלי | מתנות מקוריות | 2012