איך להתאים תכשיטים לשמלת הכלה?

שילוב נכון בין תכשיטים לשמלה יהפוך אותך לכלה זוהרת ויפה

כולם יודעים שבחתונה מלוא תשומת הלב מופנה לכלה. לא משנה כמה החתן מרשים, הכלה היא המלכה האמיתית של האירוע. ובתור מרכז העניינים, כל כלה רוצה להיראות יפה וזוהרת ככל האפשר. בכדי להבטיח מראה זוהר ובלתי נשכח, צריך לשלב תכשיטים המתאימים לשמלת הכלה. שימוש נכון בעגילים, צמידים ושרשרת מחוטי זהב, יהפכו אותך לכלה יפה ובלתי נשכחת. מאחר ומשימת התאמת התכשיטים לשמלת הכלה היא משימה מורכבת, אספנו מספר קווים מנחים שיעזרו לך בבחירה נכונה.

בחרי תכשיטים עדינים שישתלבו עם השמלה

הדבר הראשון והכי חשוב בבחירת תכשיטים הוא עדינות ואיזון. תכשיטים יכולים להוסיף הרבה למראה כאשר הם עדינים ומתאימים, אבל יכולים גם לקלקל לגמרי את המראה אם הם גסים או גדולים מדי. במידה והשמלה שבחרת מלאה בקישוטים, תחרה, אבנים ועוד, כדאי לבחור תכשיטים בקו עדין ונקי בכדי לשמור על מראה אלגנטי ולא מצועצע. במקרה כזה, מומלץ לבחור תכשיטים העשויים מחוטי זהב עדינים, ניתן בשילוב עדין של אבנים הדומות לאלו שעל שמלתך. אם בכל זאת את רוצה לענוד תכשיט גדול, ניתן להוסיף עגילים קצת יותר גדולים אשר יתאזנו עם שאר המראה. במקרה והשמלה שלך פשוטה יחסית, בעלת קו נקי, ובלי הרבה קישוטים, התכשיטים הם המקום שלך להתפרע. התאימי תכשיטים מעט גדולים יותר עם חוטי זהב טיפה עבים יותר אשר יעניקו לך מראה מלכותי ואלגנטי. חשוב לזכור שבמקרים מסוימים כל המוסיף גורע ולכן חשוב לאזן בין כמות התכשיטים וגודלם לכמות הקישוטים בשמלה.

בחרי קו אחיד לכל התכשיטים

אחד העקרונות החשובים ביותר בבחירת תכשיטים לחתונה הינו אחידות. זה לא אומר שאת חייבת לבחור סטים מוכנים מראש, אלא מתייחס יותר להתאמה של צבעים ואבנים ושמירה על מראה אחיד. כלומר, במידה ומצאת עגילי זהב צהוב שפשוט התאהבת בהם, או שסתם טבעות האירוסין והנישואין עשויות זהב צהוב, התאימי אליהם שרשרת וצמיד העשויים חוטי זהב צהוב. אם למשל מצאת עגילי פנינה המשתלבים עם הפנינים שעל שמלתך, אל תתביישי להוסיף גם מסרקות וסיכות מעוטרות בפנינים לשיער או שרשרת פנינים עדינה אשר ייצרו מראה אחיד ואלגנטי.

כאשר מתאימים תכשיטים לשמלת הכלה חשוב לא להגזים

את בטח כבר יודעת שחתונה זה עסק יקר, וחבל לבזבז כסף כשלא צריך. במקרים רבים תכשיטים פשוטים ועדינים העשויים חוטי זהב דקים יעשו את העבודה מצוין. אין צורך לקנות סטים שלמים הכוללים ענק, עגילים, צמידים וטבעות. תני לטבעות הנישואין והאירוסין להיות הכוכבות של הערב, בחרי תכשיטים עדינים לצוואר ולזרועות שיתנו מסגרת לשמלה, ועגילים שישתלבו עם עיצוב השיער שבחרת. בחיי היום יום את אולי רגילה לענוד הרבה תכשיטים, אבל זכרי שביום חתונתך את התכשיט האמתי ולכן בחרי את התכשיטים ליום זה בצניעות ובעדינות כדי שלא יאפילו על יופייך.

Comments are closed.

-->
מומלצים | צור קשר | טבעות אירוסין | איפור כלות בצפון | טבעות אירוסין| תכשיטים | קורס חשבי שכר | דף הבית שלי | מתנות מקוריות | 2012