טבעות אירוסין – כך בוחרים את הטבעת המושלמת

קניית טבעת אירוסין הינה משימה מאתגרת אשר ניצבת בפני כל זוג העתיד להנשא. בעבר הלא כל כך רחוק גברים נהגו להציע נישואין כשהם מעניקים לבת הזוג שאת ידה בכוונתם לבקש טבעת מרשימה משובצת יהלום מנצנץ… כיום המגמה משתנה.. יותר ויותר זוגות מגיעים בליווי בת הזוג לבחור עבורה את טבעת האירוסין.

גם את תבחר להגיע עם בת הזוג או אולי תחליט לשמר את אלמנט ההפתעה ולא להגיע עם בת הזוג לבחירת הטבעת, עליך להשכיל ולהעשיר את הידע שלך בכל הקשור לתחום התכשיטים והיהלומים, אין צורך במסלול לימודי גמולוגיה , אך בהחלט חשוב להכיר מונחים בסיסיים בתחום הגמולוגיה על מנת לבחור יהלום אשר יהיה שווה את ערכו הכספי.

אז כפי שבטח הבנתם קניית טבעות אירוסין מעוצבות הינה השקעה כלכלית לכל דבר.. וכשם שלא הייתם לוקחים משכנתא מבלי לברר את כל התנאים הנלווים גם כאן עליכם לעשות מחקר מקדים.. שנתחיל?

ישנם לפחות שלושה סוגי טבעות אירוסין אותן נהוג לרכוש במהלך החיים –  הראשונה שכבודה במקומה מונח… טבעות אירוסין, הסוג השני הינו טבעות נישואין והסוג השלישי נהוג להעניק כציון ליום נישואין עגול או כמתנת לרגל לידות. זוגות רבים מגיעים לחנות התכשיטים כשבראשם תקציב משוער ובוחרים את הטבעת בהתאם לתקציב העומד לרשותם. המסורת אומרת שגבר אמור להשקיע בטבעת אירוסין סכום המשתווה ל-3 משכורות חודשיות, מדובר באומדן שאינו מחייב, אך הוא מסייע לקבל פרופורציות באשר לגודל ההשקעה הנדרשת בקניית טבעת אירוסין.

בטרם בואכם לבחון יהלומים אפשריים עבור הטבעת הנבחרת חשוב לתת את הדעת באשר למודל הטבעת – ישנם מספר מודלים נפוצים שתמיד נשארים באופנה: טבעת אירוסין סוליטר, טבעת אירוסין משובצת אבני צד, טבעת יהלומים מעוצבת. הבחירה מותנית בטעם האישי ובתקציב העומד לרשות רוכש הטבעת. ניתן לרכוש טבעת אירוסין בהתאמה אישית ולרכוש מודל בנפרד ויהלומים בנפרד בנסיון להוזיל את עלות הטבעת…

מחירו של היהלום שיבחר לשיבוץ כאבן מרכזית בטבעת האירוסין מושפע מארבעה מאפיינים: בהירות היהלום, משקל היהלום, חיתוך היהלום וצבעו. חשוב להכיר את ארבעת הפרמטרים הללו בטרם בואכם לקנות יהלום לשיבוץ בטבעת.. חוסר הבנה בסיסית עשויה לגרום לכם לרכוש “חתול בשק” שבחלק מהמקרים יכול להוביל אתכם להשקעה לא משתלמת. אם תכירו את ארבעת המונחים הבסיסיים ואת השפעתם על תמחור היהלום, אם תעשו מחקר שוק מסודר ותקבלו הצעות מחיר מכמה ספקי יהלומים לבטח תובילו את הרכישה שלכם למקום הבטוח ביותר המתאים לתקציב האישי.

כמובן שמעבר לארבעת מאפייני היהלום ישנם משפיעים נוספים שיכולים להשפיע על מחירה של הטבעת.. צורת היהלום: יהלום עגול, מרקיז, אגס, לב וכיו”ב…

לסיכום…

ברגע שבחרתם את היהלום ואת המודל אפשר לומר שהבחירה שלכם עבור טבעת האירוסין הסתיימה… מאחר ואלו המרכיבים העיקריים של טבעת האירוסין, את היהלום ואת המודל תוכלו לרכוש מאותו ספק אך בהחלט תוכלו לרכוש יהלום בנפרד ומודל בנפרד. בהתאם לשיקולים שלכם.

עוד מרחבי הרשת:
סיבים אופטיים – האינטרנט המהיר של בזק בינלאומי
סדרות חדשות באתר יס
סרטים מומלצים באתר יס
מכונת קפה מקצועית – מבית נספרסו

sssss
Advertisement
מומלצים | צור קשר | טבעות אירוסין | איפור כלות בצפון | טבעות אירוסין| תכשיטים | קורס חשבי שכר | דף הבית שלי | מתנות מקוריות | 2012